Parafia Rzymskokatolicka Ducha Świętego w Siedlcach

Księża pracujący w naszej parafii:



Proboszczowie w historii parafii:

  1. Ks. dr Stefan Kornas - pierwszy proboszcz w historii parafii od 1 lipca 1987 r. do 2 sierpnia 2004 r.
  2. Ks. Ryszard Andruszczak administrator parafii od 13 listopada 1993 r. do 22 kwietnia 1994 r.
  3. Ks. Janusz Wolski obecny proboszcz od 03 sierpnia 2004 r.

Wikariusze i prefekci w historii parafii:

  1. Ks. Stanisław Małek 1988 - 1990
  2. Ks. Waldemar Tkaczuk 1988 - 1990
  3. Ks. Tomasz Kostecki 1988 – 1991
  4. Ks. Krzysztof Czarnota 1990 – 1993
  5. Ks. Jacek Golbiak 1990 - 1993
  6. Ks. Andrzej Duklewski 1991 – 1993
  7. Ks. Krzysztof Pawelec 1993 – 1996
  8. Ks. Dariusz Lipiec 1993 – 1995
  9. Ks. Marek Skwierczyński 1993 - 1995 w latach 1995 -1999 prefekt w Zespole Szkół Budowlanych
  10. Ks. Zbigniew Hawryluk 1994 - 1995
  11. Ks. Marek Kujda 1995 - 1998
  12. Ks. Jarosław Czech 1995 - 1997
  13. Ks. Sławomir – Marek Groszek 1996 – 1997
  14. Ks. Marian Banasiuk 1997 - 2005
  15. Ks. Wojciech Kamiński 1997 - 1999
  16. Ks. Wiesław Kondraciuk 1997 - 1999
  17. Ks. Andrzej Siedlanowski 1998 – 2002
  18. Ks. Mirosław Golonka 1999 - 2002
  19. Ks. Andrzej Sobiegraj 1999 - 2003
  20. Ks. Robert Mączka prefekt w Zespole Szkół Budowlanych 1999 - 2000
  21. Ks. Bogusław Filipiuk 2000 - 2007
  22. Ks. Sławomir Klementowicz 2002 - 2011
  23. Ks. Dariusz Żmuda 2003 - 2005
  24. Ks. Karol Jakubiak 2003 - 2008
  25. Ks. Adam Haraszczuk 2005 - 2007
  26. Ks. Artur Domański 2005 - 2009
  27. Ks. Janusz Stefaniuk 2007 - 2010
  28. Ks. Łukasz Skolimowski 2007 - 2012
  29. Ks. Artur Petkowicz 2008
  30. Ks. Jacek Lusztyk 2009
  31. Ks. Zbigniew Komoszka 2010 - 2011
  32. Ks. Grzegorz Bindziuk 2011
  33. Ks. Jerzy Duda 2012 - 2013
  34. Ks. Franciszek Klebaniuk 2013
  35. Ks. Sebastian Bisek 2014

Copyrights ® 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone!

Kontakt z administratorem strony